Септик під ключ Хмельницький

Дренажі для септика

Встановлення у Хмельницькому та Хмельницькій області

Гарантія 10 років

Бетоні матеріали виготовлені з зміцненого бетонну з додаванням пластифікатора (армовані).

При необхідності вивозимо зайвий ґрунт.

Доставляємо на об’єкт щебінь для дренажної системи.

Дренажі для септика. Хмельницький

Дренажі для септика: забезпечення ефективного відведення

Дренажна система для септика – це важлива складова будь-якої септичної системи, яка забезпечує відведення очищених стічних вод. Компанія “Септик під ключ” пропонує широкий асортимент дренажних систем, які відповідають вимогам якості та ефективності.

Вибираючи септик для заміської ділянки, вибирайте водночас дренаж. Це два різні елементи однієї системи, комплексний підхід до монтажу різних частин, вирішить безліч проблем, не дозволить виникнути новим труднощам в експлуатаційний період.

Робота дренажної системи ґрунтується на фільтрації. Фільтрування відбувається, поділяючись на стадії.
Перша стадія фільтрації полягає в попаданні приймач №1, в цій частині речовини, що знаходяться у воді, розділяються по фракціях.
Друга стадія відбувається у другому відсіку. Відбувається переробка дрібних частинок та органіки, стоки очищені більш ніж на 50%.

Третя стадія завершує очищення та спрямовує воду в дренажну систему, яка розпускає очищену рідину на території свого розташування, виводить за межі септика у призначені місця, залежить від проекту.

Типи дренажів для септика

Існують різні типи дренажів для септичних систем, включаючи полімерні, бетонні та гофровані труби. Кожен тип має свої переваги і може бути вибраний залежно від умов монтажу та потреб клієнта.

Переваги дренажних систем від “Септик під ключ”

Наші дренажні системи відзначаються високою якістю матеріалів та довговічністю. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками, що гарантує надійність та ефективність роботи дренажної системи протягом тривалого часу.

Індивідуальний підбір та консультація

Наші фахівці допоможуть вам обрати оптимальний тип дренажної системи, враховуючи особливості вашого об’єкту та вимоги проекту. Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантуємо високу якість послуг.

Підтримка та обслуговування

Компанія “Септик під ключ” забезпечує повний комплекс послуг з монтажу та обслуговування дренажних систем. Наші спеціалісти проведуть установку з врахуванням всіх технічних вимог і забезпечать надійне функціонування вашої системи протягом усього її терміну експлуатації.

Забезпечте ефективне відведення стічних вод

Оберіть дренажну систему для септика від “Септик під ключ” і забезпечте собі ефективне відведення очищених стічних вод. Наші дренажні системи гарантують надійність, довговічність та безпроблемне функціонування вашого септичного обладнання.

Ми працюємо у Хмельницькому та Хмельницькій області.

Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Красилів, Нетішин, Полонне, Славута, Шепетівка, Ярмолинці.

Звертайтесь до нас за консультацією на сторінці Контакти.

Потрібна консультація?

Наші спеціалісти проконсультують Вас

Відтворити відео

Часті питання та відповіді

Встановлення каналізації у приватному будинку вимагає ретельної підготовки. Основні фактори, на які треба звернути увагу при виборі моделі: кількість людей, що проживають, обсяг стоків, особливості рельєфу, види сантехприладів.

Монтаж септика провадиться з використанням важкої техніки так само і без використання важкої техніки. Септик монтується вручну з максимально акуратним ставленням до вашого ландшафту. Як саме його монтувати, наш інженер обговорює з вами на безкоштовній консультації з виїздом до вас на ділянку.

Наша компанія має різні форми оплати. У тому числі, ми приймаємо безготівкові платежі та банківські картки.

Так, для цього потрібно знати розмір і стан існуючого септика або колодязя, щоб наші фахівці змогли оцінити і підібрати відповідне нове рішення.

У септики, які встановлює наша компанія, можна зливати будь-які господарсько-побутові стоки, у тому числі каналізаційні стоки, вода з-під ванни, душа, раковини, пральної машини, посудомийної машини та лазні. Не бажано попадання: паливно-мастильних та лакофарбових матеріалів (бензин, гас, ацетон, фарба).

Можна, можливо. Більшість паперу розчиниться і буде переробленим. Залишок осяде на дно і при обслуговуванні його видалять разом із нерозчинним осадом.

Наша компанія може запропонувати кілька варіантів септиків, які ефективно працюють при високих ґрунтових водах. Для економії на монтажних роботах рекомендуємо проводити монтаж взимку, коли рівень ґрунтових вод максимально низький.

Наша компанія здійснює монтажні роботи з встановлення септиків цілий рік, якщо температура не нижче -20 °.

Інші септики
від 8000 гривень
до 8 годин
від 13 000 гривень
до 10 годин
від 20 000 гривень
до 12 годин
Заявка
Дренажі для септика
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Зона обслуговування
Хмельницький та область