Септик під ключ Хмельницький

Двокамерний септик

Встановлення у Хмельницькому та Хмельницькій області

від 13 000 гривень
до 10 годин
Гарантія 10 років

Бетоні матеріали виготовлені з зміцненого бетонну з додаванням пластифікатора (армовані).

При необхідності вивозимо зайвий ґрунт.

Доставляємо на об’єкт щебінь для дренажної системи.

Двокамерний септик під ключ Хмельницький

Двокамерний септик: ефективність та переваги

Двокамерний септик, що складається з двох камер, якісне вирішення проблеми каналізації приватного будинку або котеджу. Порівняно з однокамерними бетонними септиками, ця споруда вимагає значно менше уваги – відкачування можна робити рідше, а завдяки збільшеному обсягу заповнення брудом приймальної камери відбувається значно повільніше. Друга камера, яка здійснює скидання освітлених стоків ґрунт, значно довше ефективно виконуватиме свої функції, основний осад залишиться в першій, ізольованій ємності і дно дренажного колодязя замулиться не скоро.

Принцип роботи двокамерного септика

Перша камера приймає стічні води з будинку, де відбувається основне розкладання органічних речовин. Далі, рідка частина переходить до другої камери, де відбувається подальше очищення та відстоювання.

Переваги встановлення двокамерного септика

Двокамерні септики мають кілька переваг перед однокамерними системами. По-перше, вони забезпечують більш ефективне очищення стічних вод, що дозволяє використовувати їх для поливу або інших потреб.

Надійність та довговічність

Такі септики відзначаються високою надійністю та довговічністю. Вони менше вразливі до перевантажень та забруднень, що забезпечує стабільну роботу системи протягом тривалого часу.

Індивідуальний підбір

Компанія “Септик під ключ” пропонує індивідуальний підбір двокамерного септика під потреби та особливості кожного клієнта. Ми допоможемо вибрати оптимальний варіант, враховуючи розміри ділянки, кількість мешканців та інші фактори.

Експертна консультація та підтримка

Наші фахівці нададуть вичерпну консультацію з усіх питань, пов’язаних із встановленням та експлуатацією двокамерного септика. Ми забезпечимо вас необхідними знаннями та рекомендаціями для ефективного функціонування вашої системи.

Забезпечте себе комфортом та чистотою

Встановлення двокамерного септика – це забезпечення себе комфортом та чистотою в будинку. Наша компанія гарантує якість та надійність установки, щоб ви могли насолоджуватися спокоєм та комфортом у вашому домі.

Ми працюємо у Хмельницькому та Хмельницькій області.

Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Красилів, Нетішин, Полонне, Славута, Шепетівка, Ярмолинці.

Звертайтесь до нас за консультацією на сторінці Контакти.

Потрібна консультація?

Наші спеціалісти проконсультують Вас

Відтворити відео

Часті питання та відповіді

Встановлення каналізації у приватному будинку вимагає ретельної підготовки. Основні фактори, на які треба звернути увагу при виборі моделі: кількість людей, що проживають, обсяг стоків, особливості рельєфу, види сантехприладів.

Монтаж септика провадиться з використанням важкої техніки так само і без використання важкої техніки. Септик монтується вручну з максимально акуратним ставленням до вашого ландшафту. Як саме його монтувати, наш інженер обговорює з вами на безкоштовній консультації з виїздом до вас на ділянку.

Наша компанія має різні форми оплати. У тому числі, ми приймаємо безготівкові платежі та банківські картки.

Так, для цього потрібно знати розмір і стан існуючого септика або колодязя, щоб наші фахівці змогли оцінити і підібрати відповідне нове рішення.

У септики, які встановлює наша компанія, можна зливати будь-які господарсько-побутові стоки, у тому числі каналізаційні стоки, вода з-під ванни, душа, раковини, пральної машини, посудомийної машини та лазні. Не бажано попадання: паливно-мастильних та лакофарбових матеріалів (бензин, гас, ацетон, фарба).

Можна, можливо. Більшість паперу розчиниться і буде переробленим. Залишок осяде на дно і при обслуговуванні його видалять разом із нерозчинним осадом.

Наша компанія може запропонувати кілька варіантів септиків, які ефективно працюють при високих ґрунтових водах. Для економії на монтажних роботах рекомендуємо проводити монтаж взимку, коли рівень ґрунтових вод максимально низький.

Наша компанія здійснює монтажні роботи з встановлення септиків цілий рік, якщо температура не нижче -20 °.

Інші септики
Заявка
Двокамерний септик
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Зона обслуговування
Хмельницький та область