Септик під ключ Хмельницький

Трикамерний септик

Встановлення у Хмельницькому та Хмельницькій області

від 20 000 гривень
до 12 годин
Гарантія 10 років

Бетоні матеріали виготовлені з зміцненого бетонну з додаванням пластифікатора (армовані).

При необхідності вивозимо зайвий ґрунт.

Доставляємо на об’єкт щебінь для дренажної системи.

Трикамерний септик під ключ Хмельницький

Трикамерний септик: ефективність та переваги

Трикамерний септик – це високоефективна система очищення стічних вод, яка складається з трьох окремих камер. Цей тип септика відзначається високою ефективністю та здатністю до очищення великої кількості стічних вод.

Щоб не дбати про відкачування септика (цілком точно – не частіше одного разу на рік або два роки) та забезпечити очищення (освітлення) великої кількості стоків при активному споживанні води, необхідно вибрати конструкцію каналізації з бетонних кілець, яка гарантовано впорається з подібними навантаженнями. Таким конструктивним рішенням є трикамерний септик із ЗБВ. У першій камері тверді частинки і завись поступово осідають на дно, а друга і третя ємність без дна призначена для скидання в ґрунт освітлених стоків.

Завдяки тому, що весь осад залишається в первинних камерах, грунт під дренажною (третій або четвертою) ємністю не замулюється, його здатність, що фільтрує, знижується вкрай повільно, а значить споруда продовжує виконувати свою функцію без переповнення, відкачування стоків не знадобиться довгий час.

Переваги встановлення трикамерного септика

Трикамерні септики мають декілька переваг перед іншими системами очищення. По-перше, вони забезпечують більш повне очищення стічних вод за рахунок трьох послідовних стадій обробки. Це дозволяє отримати воду, яка відповідає вимогам екологічних стандартів.

Принцип роботи трикамерного септика

У першій камері відбувається основне розкладання органічних речовин під впливом мікроорганізмів. Далі, частково очищена вода переходить до другої камери, де продовжується процес очищення. У третій камері відбувається відстоювання та розлад остаточних відходів перед викидом очищеної води.

Надійність та довговічність

Трикамерні септики відзначаються високою надійністю та довговічністю. Вони призначені для тривалого та безперебійного функціонування, що робить їх ідеальним вибором для приватних будинків та котеджів.

H3: Індивідуальний підбір та консультація

Компанія “Септик під ключ” гарантує індивідуальний підбір трикамерного септика, враховуючи потреби та особливості кожного клієнта. Наші фахівці нададуть вам професійну консультацію та допоможуть обрати оптимальний варіант септичної системи для вашого об’єкту.

Забезпечте себе чистотою та комфортом

Встановлення трикамерного септика – це забезпечення себе чистотою та комфортом в будинку. Наша компанія гарантує високу якість установки та ефективне функціонування вашої септичної системи. Оберіть надійність та ефективність разом з “Септик під ключ”.

Ми працюємо у Хмельницькому та Хмельницькій області.

Волочиськ, Городок, Деражня, Дунаївці, Ізяслав, Кам’янець-Подільський, Красилів, Нетішин, Полонне, Славута, Шепетівка, Ярмолинці.

Звертайтесь до нас за консультацією на сторінці Контакти.

Потрібна консультація?

Наші спеціалісти проконсультують Вас

Відтворити відео

Часті питання та відповіді

Встановлення каналізації у приватному будинку вимагає ретельної підготовки. Основні фактори, на які треба звернути увагу при виборі моделі: кількість людей, що проживають, обсяг стоків, особливості рельєфу, види сантехприладів.

Монтаж септика провадиться з використанням важкої техніки так само і без використання важкої техніки. Септик монтується вручну з максимально акуратним ставленням до вашого ландшафту. Як саме його монтувати, наш інженер обговорює з вами на безкоштовній консультації з виїздом до вас на ділянку.

Наша компанія має різні форми оплати. У тому числі, ми приймаємо безготівкові платежі та банківські картки.

Так, для цього потрібно знати розмір і стан існуючого септика або колодязя, щоб наші фахівці змогли оцінити і підібрати відповідне нове рішення.

У септики, які встановлює наша компанія, можна зливати будь-які господарсько-побутові стоки, у тому числі каналізаційні стоки, вода з-під ванни, душа, раковини, пральної машини, посудомийної машини та лазні. Не бажано попадання: паливно-мастильних та лакофарбових матеріалів (бензин, гас, ацетон, фарба).

Можна, можливо. Більшість паперу розчиниться і буде переробленим. Залишок осяде на дно і при обслуговуванні його видалять разом із нерозчинним осадом.

Наша компанія може запропонувати кілька варіантів септиків, які ефективно працюють при високих ґрунтових водах. Для економії на монтажних роботах рекомендуємо проводити монтаж взимку, коли рівень ґрунтових вод максимально низький.

Наша компанія здійснює монтажні роботи з встановлення септиків цілий рік, якщо температура не нижче -20 °.

Інші септики
Заявка
Трикамерний септик
Залиште свої контакті дані нижче у формі. Ми зв'яжемось з Вами та надамо необхідну інформацію
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Зона обслуговування
Хмельницький та область